Rychlá půjčka ihned na ruku je určena pro lidi, kteří potřebují rychle peníze a potřebuje je co nejrychleji a potřebují také aby byly peníze vyplaceny ihned v hotovosti.

Pro koho je rychlá půjčka ihned na ruku ?

Rychlá půjčka ihned na ruku je určena zejména pro lidi, kteří jsou v určité finanční nepohodě a potřebují rychle zalepit finanční díru nebo něco koupit. Tato půjčka se často využívá jen v krajních případech, kdy na odklad půjčky není opravdu čas. Pokud máte dosta času, tak se vám tato půjčka rozhodně nevyplatí a měli by jste se radši porozhlédnout po jiné půjčce.

V jaké výši je rychlá půjčka ihned na ruku ?

Rychlá půjčka ihned na ruku je nejčastěji poskytována do 50 000 Kč. Najdou se ale i takové nebankovní společnosti, které mají horní hranici ve výši 100 000 Kč. Ale spíše počítejte s těmi 50 000 Kč, což je takový standart. Podle výše jakou má rychlá půjčka ihned na ruku se také odvíjí to, jaké bude ručení této půjčky. Ručení je vždy nastaveno dle výše příslušné půjčky.

Rychlá půjčka ihned na ruku ručení

Rychlá půjčka ihned na ruku do zhruba 15 000 Kč je většinou bez jakéhokoliv ručení a proto je tato půjčka také hojně využívána. Při půjčce vyšší než 15 000 Kč a do výše 100 000 Kč se využívá ručení směnkou, kdy za splacení půjčky ručení celým svým majetkem. Ručení směnkou je tedy zcela závazné a peníze musíte v určitém termínu nebankovní společnosti zaplatit. U ještě větších částek se využívá ručení nemovistostí či jinou hodně cenou věcí například automobily, stroje atd.

-

Rychlá půjčka ihned na ruku výhody

Rychlá půjčka ihned na ruku má tyto hlavní výhody:

  • Rychlá půjčka ihned na ruku je vyřizována velmi rychle
  • peníze dostanet v hotovosti
  • můžet mít záznam v registru dlužníků
  • žádost můžete podat online či přes telefon

Rychlá půjčka ihned na ruku nevýhody

Rychlá půjčka ihned na ruku má tyto hlavní výhody:

  • Rychlá půjčka ihned na ruku má vyšší roční úrok
  • Rychlá půjčka ihned na ruku má také vyšší roční RPSN
  • Pozor na skryté poplatky !