Půjčky přes SMS si získaly svou oblibu především ve Skandinávských zemích. Půjčky přes SMS vám umožní půjčit peníze jednodušše přes sms. Jedná se spíše o menší půjčky, maximálně do 5000 Kč.

Půjčky přes SMS – Finská půjčka

Půjčky přes SMS se také nazývá někdy finská půjčka, to zejména díky tomu, že je oblibená ve Finsku. Ale tyto půjčky přes SMS jsou oblíbené i ve Švédsku či Dánsku. Ale nejčastěji se používá klasický název půjčky přes SMS. Tento název vystihuje tuto půjčku asi zcela nejlépe a asi je také proto nejvíce používaný.

Výše půjčky přes SMS

Půjčky přes SMS pro nové zákazníky jsou maximálně do výše 1 000 Kč. Nový zákazníci si mohou vybrat se dvou variant:

  1. 500 Kč – splatnost 15 dní a vrátíte 625 Kč
  2. 1 000 kč -splatnost 15 dní a vrátíe 1 250 Kč

Za každých 1 000 Kč tedy vždy přeplatíte 250 Kč. Zákazníci, kteří si již někdy brali půjčky přes SMS mohou využít i půjčky ve výši 5 000 Kč. Splatnost je také 15 dní a vrátí poté 6 250 Kč. Tyto půjčky jsou především myšleny jako taková výpomoc před vaší výplatou. Z výplaty pak půjčky přes SMS splatíte.

-

Jak se poskytují půjčky přes SMS

Půjčky přes SMS jsou poskytovány tak, že buď vyplníte formulář na internetu, můžete si ho klidně hned vyplnit tady:

Vyplníte a poté vám přijde SMS a vy to potvrdíte také pomocí SMS. Půjčky přes SMS jsou úplně jednoduché a jejich příjmání je také velmi jednoduché. Půjčky přes SMS jsou sice docela drahé, ale jelikož jsou v docela malé výši tak vás tak finační nezatíží, jako jiné půjčky.